Solo verslo kursas 2025 – tai unikali 10 žingsnių programa, specialiai sukurta pradedantiems ir jau pažengusiems verslininkams, freelanceriams ir smulkiems verslams.
Kaip rasti klientų? Kaip susikurti stabilų finansų srautą? Kaip planuoti laiką ir paskirstyti jį tarp skirtingų projektų? Kaip reklamuoti save ir auginti asmeninį prekės ženklą? Į šiuos klausimus atsakys patyrę savo srities ekspertai ir sėkmingi solo verslininkai.
Kursas startuoja balandžio 29 d.
Paskaitos vyks antradieniais bei ketvirtadieniais nuo 18:30 val. online.
Negalėsi prisijungti gyvai? Paskaitų įrašai liks tau pasiekiami bet kada!
Prisijunk ir mokykis kartu su bendraminčiais!
299 €
199 €
Kaina kyla spalio 28 dieną.
1 paskaitos kaina – 31 Eur
*Mokėti galima dalimis
Aukščiausio lygio vadovas, profesionalus valdybų narys ir verslininkas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį valdymo konsultacijų srityje.
Solo verslas tikrai yra išskirtinė verslo rūšis savo pamatine motyvacija, principais, organizavimo formomis ir kt., tačiau tai vis tiek yra verslas. O tai reiškia, kad sėkmingai ir ilgai gyvuosiantis solo verslas turi prasidėti nuo aiškios vizijos bei misijos, turėti aiškų vertybinį pagrindą bei tikslus, kuriuos solo verslininkas nori pasiekti tiek verslo pradžioje, tiek ir ilgesniu laikotarpiu. T. y., net ir solo verslui reikia strategijos. Ji nebūtinai turi būti užrašyta ir griežtai nekintanti, tačiau verslui būtinas taikinys, į kurį norima pataikyti. Tai motyvuoja tiek patį verslininką, tiek ir leidžia aiškiai iškomunikuoti savo pagrindines žinutes potencialiems klientams bei partneriams. Tiesa, bet kuri strategija de facto yra gera tik tiek, kiek ją pavyksta įgyvendinti. Įgyvendinimui yra būtinas detalesnis planas ir plano įgyvendinimo stebėsena. Būtent strategavimo ir planavimo per labai praktinį požiūrį bei pavyzdžius ir mokysimės šios paskaitos metu! Jeigu reikėtų kažkokios kitos pateikimo formos, informuokite – pataisysiu.
Donatas Voveris – aukščiausio lygio vadovas, profesionalus valdybų narys ir verslininkas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį valdymo konsultacijų srityje. Aktyvus startuolių bendruomenės narys, mentorius.
Tarptautinė pranešėja ir „LKI Consulting“ agentūros vadovė. Ji įtraukta į prestižinių žurnalų „Entrepreneur Magazine“ ir „Silicon Valley Times“ moterų antreprenerių dešimtuką.
Atrask savarankiško verslininko mąstyseną. Šioje paskaitoje sužinosite pagrindinius principus, kurie padės jums patobulinti savo įgūdžius ir sukurti verslą, kuris prisitaiko prie jūsų gyvenimo ir vystosi kartu su juo. Sužinosite, kaip sutelkti dėmesį į augimą, lankstumą ir kaip sukurti asmeninį prekės ženklą, kuris išskirs jus iš kitų. Kartu nagrinėsime realias strategijas, kurios leis jums įveikti iššūkius ir pasiekti sėkmę bet kokioje situacijoje.
Ką gausite iš šios paskaitos:
– Kaip svarbu nuolat tobulinti savo įgūdžius, kad pasiektumėte ilgalaikę sėkmę.
– Kaip rasti pusiausvyrą tarp lankstumo ir strateginio planavimo.
– Praktiniai patarimai, kaip išlikti tvariems ir klestėti neapibrėžtumo laikais.
– Žinojimą, kada atsitraukti ir kaip tai daryti užtikrintai.
– Galingi asmeninio prekės ženklo kūrimo būdai, padedantys išsiskirti kaip savarankiškam verslininkui.
Nesvarbu, ar tik pradedate, ar norite pakeisti savo, kaip verslo lyderio, mąstyseną, ši paskaita suteiks jums įrankių ir žinių, padedančių pasiekti sėkmę dabar ir ateityje.
Laura Kornelija Inamedinova yra tarptautinė pranešėja ir apdovanojimų pelniusi „LKI Consulting“, Londone įsikūrusios „Web3“ rinkodaros ir dizaino agentūros, generalinė direktorė. Jos vadovaujama agentūra, pasiekusi 7 skaitmenų apyvartą, dirba su pasaulinėmis įmonėmis, padėdama joms įsitvirtinti skaitmeninėje erdvėje. Laura yra žinoma ne tik kaip verslo lyderė, bet ir kaip nuomonės formuotoja, aktyviai dalyvaujanti tarptautinėse konferencijose bei teikianti ekspertines įžvalgas verslo strategijos, skaitmeninio marketingo ir inovacijų klausimais. Ji buvo įtraukta į prestižinių verslo žurnalų, tokių kaip „Entrepreneur Magazine“ ir „Women in International Business by Silicon Valley Times“, nominuotą moterų antreprenerių dešimtuką. Laura nuolat dalinasi savo patirtimi ir verslo sėkmės istorijomis žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose, įskaitant „LinkedIn“, kur turi didelę sekėjų bendruomenę.
Prekės ženklo strategė, freelancinimą pavertusi solo verslu, o po to įkūrusi marketingo agentūrą „Market Your Visions“.
Kaip kalba tavo prekės ženklas, kai tavęs nėra šalia?
Kiekvienas verslas turi istoriją, tačiau tik aiškiai išgrynintas prekės ženklas leidžia ją perduoti taip, kad klientai ne tik įsimintų, bet ir pasirinktų. Šios paskaitos metu gilinsimės, kaip atrasti savo unikalumą, sukurti nuoseklų įvaizdį ir išnaudoti jį kaip vieną stipriausių verslo augimo įrankių. Nes stiprus prekės ženklas – tai ne tik estetika, tai – pasitikėjimas, aiškumas ir tavo reputacija rinkoje.
Skaitmeninis marketingas, kuris veikia šiandien
Reklamuoti save internete dar niekada nebuvo taip paprasta – bet ir taip painu. Šioje paskaitoje išnarpliosime, kas iš tikrųjų veikia mažam verslui skaitmeninėje erdvėje: nuo kanalų pasirinkimo ir strategijų kūrimo iki praktinių įrankių, kurie padeda ne tik būti matomam, bet ir parduoti. Gausite aiškų veiksmų planą, kaip tikslingai ir efektyviai komunikuoti su savo auditorija.
Abi paskaitos – tai galimybė iš esmės susitvarkyti su viena dažniausių solo verslų klaidų: neaiškiu pozicionavimu ir neefektyviu marketingu.
Sonata Šulcė – prekių ženklų strategė, freelancinimą pavertusi solo verslu, o po to įkūrusi marketingo agentūrą Market Your Visions.
Teisininkė, jau virš 10 metų dirbanti su solo, smulkiu ir vidutiniu verslu. Miglė yra įgijusi Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį Lietuvoje, o po jo gilino savo žinias Europos ir tarptautinio verslo teisės studijose Prancūzijoje.
Teisė verslininkui: ką būtina žinoti prieš pradedant?
Kuri veiklos forma tau tinkamiausia – individuali veikla ar mažoji bendrija? O gal svarstai apie UAB? Šioje paskaitoje išskaidysime visus teisinius aspektus į paprastai suprantamas dalis, kurios būtinos kiekvienam solo verslą pradedančiam žmogui.
Aiškinsimės:
– Kokie esminiai skirtumai tarp juridinio ir fizinio asmens?
– Kokia yra civilinė atsakomybė kiekvienu atveju?
– Ką reikia žinoti apie veiklos steigimą, nutraukimą, buhalterinę apskaitą ir mokesčius?
– Kuo skiriasi narių skaičius, galimi apribojimai bei mokestinė aplinka?
– Taip pat aptarsime prekių ženklo registravimo procesą:
– Kodėl verta registruoti savo pavadinimą ar logotipą?
– Kiek kainuoja registracija, kiek laiko galioja apsauga ir ką ji apima?
– Galiausiai – svarbiausi sutarčių tipai:
Tai nebus nuobodi teisinė teorija – tai bus naudinga, konkreti ir reali praktika tavo verslo saugumui ir tvarumui.
Miglė Riepšienė – teisininkė, kuri jau virš 10 metų dirba su solo, smulkiu ir vidutiniu verslu. Miglė yra įgijusi Teisės magistro kvalifikacinį laipsnį Lietuvoje, o po jo gilino savo žinias Europos ir tarptautinio verslo teisės studijose Prancūzijoje.
„Esu sukaupusi patirtį verslo ginčuose teismuose ir ikiteisminėse stadijose ir šiai dienai visą savo darbinę veiklą esu nukreipusi ne į „gaisrų“ gesinimą nutikus ginčams ar valstybinėms institucijoms „pasibeldus į duris“, o į teisinių saugiklių verslui uždėjimą bei prevencines verslo konsultacijas teisiniais ir mokestiniais klausimais.“ – sako Miglė.
Miglė padeda verslams susidoroti su kasdieninėmis teisinėmis problemomis ir veiklą vykdyti efektyviau. Į ją galite kreiptis dėl konsultacijų verslo/veiklos formos pasirinkimo bei mokesčių klausimais, įvairiausių sutarčių, asmens duomenų apsaugos, el. parduotuvės dokumentų parengimo, įmonių steigimo bei pertvarkymo, prekių ženklų ir dizainų registravimo ir kitais jūsų verslui aktualiais teisiniais ir mokestiniais klausimais.
Verslininkas, „Deals On Wheels“ ir „Home Deals“ įkūrėjas, garsėja kaip daugiausiai „Tesla“ automobilių Lietuvoje pardavęs žmogus.
Ką reiškia gera klientų patirtis iš tikrųjų – ir kaip ji susijusi su pardavimais? Ar pakanka vien mandagaus aptarnavimo, ar vis dėlto reikia nuoseklios strategijos, kuri ne tik išlaiko klientą, bet ir didina pajamas?
Šioje interaktyvioje sesijoje griausime mitus apie klientų patirties valdymą ir aptarsime, kaip gerai apgalvoti sprendimai šioje srityje tiesiogiai veikia pardavimų rezultatus.
Kalbėsime apie tai, ką daryti, kai:
– klientai negrįžta,
– sunku sukurti pasikartojančių pirkimų modelį,
– klientų lūkesčiai nuolat keičiasi,
– pardavimai stringa, nors produktas ar paslauga – kokybiška.
Analizuosime realius atvejus, diskutuosime apie dažniausias klaidas ir ieškosime veikiančių sprendimų tiek aptarnavimo, tiek pardavimų procesuose.
Tai unikali proga ne tik užduoti rūpimus klausimus, bet ir išgirsti atsakymus, kurie remiasi praktika, o ne teorijomis – kad jūsų solo verslas augtų, o klientai sugrįžtų.
Laurynas Boguševičius – Verslininkas, „Deals On Wheels“ įkūrėjas, “Deals on Home bendraįkūrėjas, garsėja kaip daugiausiai Tesla automobilių Lietuvoje pardavęs žmogus.
„Planas gyvenimas“ įkūrėja, projektų valdymo konsultantė ir asmeninio produktyvumo trenerė.
Solo verslo valdymas gali būti iššūkių kupinas procesas, ypač kai kalbama apie laiko ir energijos valdymą. Šioje paskaitoje nagrinėsime, kaip efektyviai valdyti savo verslo apimtį, naudojant geriausias projektų valdymo praktikas. Sužinosite, kodėl tradicinį „laiko planavimą“ verta keisti „sistemizavimu“, kad darbus atliktumėte efektyviau. Taip pat aptarsime savianalizės metodus, kurie gali atskleisti daugiau apie jūsų verslą nei bet koks verslo konsultantas. Paskaitos metu dalinsiuosi paprastais būdais, kaip optimizuoti savo darbo eigą ir sumažinti stresą valdant projektus.
Paskaitoje sužinosite:
– Kaip efektyviai valdyti solo verslo apimtį?
– Kodėl laiko valdymą reikia derinti su energijos valdymu?
– Kokie yra paprasti būdai valdyti verslą pagal projektų valdymo praktikas?
– Kodėl „laiko planavimą“ reikėtų pakeisti į „sistemizavimą“?
– Kokie savianalizės metodai gali atskleisti daugiau apie jūsų verslą nei bet kuris konsultantas?
Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė – „Planas gyvenimas“ įkūrėja, projektų valdymo konsultantė ir asmeninio produktyvumo trenerė. Ji padeda solo verslininkams efektyviau valdyti laiką ir optimizuoti darbo procesus, kad būtų išvengta streso ir perdegimo. Dovilė su komanda dalinasi savo patirtimi, kaip sistemizuoti verslo veiklas ir pagerinti produktyvumą. Savo mokymuose ji skatina ne tik laiko, bet ir energijos valdymą kaip pagrindinę darbo efektyvumo sudedamąją dalį.
„Intelekto akimis“ įkūrėja, sertifikuota DI lektorė, specializuojasi laiko valdymo ir automatizavimo įrankiuose.
Tai intensyvios praktinės dirbtuvės, kuriose žingsnis po žingsnio išmoksi taikyti ChatGPT ar kitą LLM pažengusiu lygiu. Šio susitikimo metu ne tik suprasi, ką gali šis įrankis, bet pritaikysi realius sprendimus savo veikloje – analizuosime tavo veiklą, kursime strateginius planus, formuosime struktūrą, o svarbiausia – sukursi savo asmeninį verslo plėtros DI asistentą, pritaikytą tavo verslo poreikiams.
Po mokymų įdarbinsi ChatGPT kaip verslo partnerį. Per dvi valandas išmoksi naudoti šį įrankį strategiškai: kurti aiškias verslo kryptis, planuoti veiksmus, priimti geresnius sprendimus ir automatizuoti kasdienes užduotis.
Šiose dirbtuvėse tu išmoksi:
– Naudoti ChatGPT verslo strategijų kūrimui ir planavimui
– Struktūrizuoti savo veiklą pasitelkiant dirbtinį intelektą
– Kurti individualizuotą DI asistentą, kuris padės organizuoti darbus ir palaikyti procesų nuoseklumą
– Užduoti tikslius klausimus ir gauti kokybiškus atsakymus – aiškiai, greitai ir naudinga forma
– Naudoti ChatGPT kaip pagalbininką sprendimų priėmimui, turinio kūrimui, idėjų generavimui
Akvilė Mažuolė – sertifikuota EITCI dirbtinio intelekto lektorė, projekto „Intelekto akimis“ įkūrėja. Akvilė specializuojasi dirbtinio intelekto (DI) įrankių pritaikyme skaitmeninėje rinkodaroje, padėdama specialistams ir prekiniams ženklams įdiegti inovatyvius dirbtinio intelekto sprendimus, efektyviai automatizuoti procesus ir pasiekti aukštesnius veiklos efektyvumo bei konkurencingumo standartus.
Mano misija – kuo daugiau žmonių Lietuvoje išmokyti efektyvaus dirbtinio intelekto panaudojimo kasdieninėje ir profesinėje srityje.
Komunikacijos ir asmeninio prekės ženklo kūrimo profesionalė.
Verslo sėkmė prasideda nuo tavęs: efektyvus savęs ir verslo pristatymas
Verslo pasaulyje laimi tie, kurie geba įtikinti, įkvėpti ir tinkamai save pristatyti. Klientai neperka tik paslaugų ar produktų – jie perka geras istorijas ir tuos, kurie už tų istorijų stovi, bei tuos, kuriuos jiems patinka girdėti. Tad kaip kalbėti apie save ir savo verslą taip, kad tave išgirstų, įsimintų ir norėtų bendradarbiauti?
Šiuose mokymuose sužinosi:
– Kaip sukurti įtaigų ir įsimintiną asmeninį prekės ženklą?
– Kaip paruošti įsimintiną ir įtikinamą elevator pitch?
– Kaip rasti ir išnaudoti savo unikalų pardavimo tašką (USP)?
– Kaip sudominti nuo pirmos minutės?
– Kurie kūno kalbos, balso ir komunikacijos triukai padės parduoti be manipuliacijų?
Tai praktinė paskaita tiems, kurie nori užtikrintai pristatyti save, savo idėjas ir paslaugas.
Tavo istorija gali tapti tavo geriausiu pardavimo įrankiu – išmok ją pasakoti taip, kad ji užtikrintų tavo sėkmę!
Lina Nuobarienė – komunikacijos ir asmeninio prekės ženklo kūrimo ekspertė bei kūno kalbos strategė, kurios patarimai įkvepia daugybę lyderių augti ir stiprinti savo įtaigumą. Turėdama patirties tiek komunikacijos, tiek tarptautinių ryšių srityje, Lina įtraukiančiai dalijasi patarimais, padedančiais ne tik stiprinti komunikacinius įgūdžius, bet ir sėkmingai kurti bei plėsti savo asmeninį prekės ženklą.
„Finansų baba“ prekės ženklo įkūrėja. Asmeninio biudžeto ir solo verslo finansų valdymo specialistė.
Paskaitos tikslas: Suteikti dalyviams žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų efektyviai valdyti tiek asmeninius, tiek verslo finansus, siekiant finansinės sėkmės ir pelno.
Paskaitos metu sužinosite:
– Kodėl norint sėkmingai valdyti verslo finansus, pirmiausia svarbu išmokti elgtis su asmeniniais pinigais
– Kaip išsikelti aiškų finansinį tikslą ar svajonę ir kodėl reikia ją užsirašyti
– Kaip tinkamai atskirti asmeninius ir verslo finansus
– Kaip susidaryti biudžetą ir valdyti pinigų srautus
– Kokie yra dažniausi finansų valdymo spąstai solo versle ir kaip jų išvengti
– Kaip pasirinkti tinkamiausią solo verslo formą (IV, MB, UAB) pagal mokesčius ir administravimą
– Kokios strategijos padeda didinti pelną ir užtikrinti finansinį stabilumą
Formatas: Paskaita su praktinėmis užduotimis, diskusijomis ir vizualinėmis priemonėmis.
Ateikite su klausimais – išeisite su sprendimais!
Elvyra Kudrešovienė – “Finansų baba” prekės ženklo įkūrėja. Specializacija: asmeninis biudžetas ir solo verslo finansų valdymas.
Networking’o įgūdžio mentorė, filantropinio Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė.
Kaip tinklaveika padeda auginti verslą?
Tikriausiai girdėjote knygų autoriaus Tim Sanders posakį “Your network is your net worth”. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų.
Vis dėlto daugelis linkę pamiršti šį svarbų gyvenimo įgūdį, dažnai nurodydami tokius pasiteisinimus kaip „Aš esu intravertas“, „Neturiu tam laiko“, „Jaučiu nerimą kalbėdamas su nepažįstamaisiais“ arba „Jaučiu, kad čia nepriklausau“. Kai kurie Networking’ą supranta tik kaip vizitinių kortelių padalijimą ir pardavimų “pitch’ų” sakymą konferencijose. Remdamasi savo patirtimi ir įdomiausiais tarptautiniais tyrimais bei istorijomis, lektorė padeda profesionalams paneigti šį klaidingą įsitikinimą.
Kartu paskaitoje tyrinėjame:
– Kodėl solo versle verta kurti savo ryšių tinklą?
– Kodėl dažnai nesdrąsu užkalbinti nepažįstamuosius?
– Kaip įsivertinti kokį socialinį kapitalą jau turime ir ko dar trūksta?
– Kur atrasti vertingiausių kontaktų ir kaip su jais kurti ryšį?
– Kokią literatūrą verta skaityti norint tobulinti šį įgūdį?
Kotryna Stankutė – „kotryna.network“ įkūrėja, networking’o įgūdžių mentorė ir Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė. Šis fondas teikia finansinę paramą mokslininkams, studentams bei entrepreneriams, siekiantiems grįžti į Lietuvą ir kurti jos ateitį.
Prieš prisidėdama prie šio fondo vystymo, šešerius metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautiniam lietuvių profesionalų tinklui visame pasaulyje. Būtent čia atsiskleidė jos gyvenimo pašaukimas – jungti žmones ir kurti tvarias bendruomenes.
Prieš sugrįždama į Lietuvą, trejus metus praleido Azijoje, kur dirbo Azijos-Europos fonde Singapūre viešųjų ryšių srityje bei tarptautinio Limkokwing University of Creative Technologies universiteto rinkodaros komandoje Malaizijoje.
„Luminor“ banko smulkių įmonių finansavimo skyriaus vadovė
Kaip tinklaveika padeda auginti verslą?
Tikriausiai girdėjote knygų autoriaus Tim Sanders posakį “Your network is your net worth”. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų.
Vis dėlto daugelis linkę pamiršti šį svarbų gyvenimo įgūdį, dažnai nurodydami tokius pasiteisinimus kaip „Aš esu intravertas“, „Neturiu tam laiko“, „Jaučiu nerimą kalbėdamas su nepažįstamaisiais“ arba „Jaučiu, kad čia nepriklausau“. Kai kurie Networking’ą supranta tik kaip vizitinių kortelių padalijimą ir pardavimų “pitch’ų” sakymą konferencijose. Remdamasi savo patirtimi ir įdomiausiais tarptautiniais tyrimais bei istorijomis, lektorė padeda profesionalams paneigti šį klaidingą įsitikinimą.
Kartu paskaitoje tyrinėjame:
– Kodėl solo versle verta kurti savo ryšių tinklą?
– Kodėl dažnai nesdrąsu užkalbinti nepažįstamuosius?
– Kaip įsivertinti kokį socialinį kapitalą jau turime ir ko dar trūksta?
– Kur atrasti vertingiausių kontaktų ir kaip su jais kurti ryšį?
– Kokią literatūrą verta skaityti norint tobulinti šį įgūdį?
Kotryna Stankutė – „kotryna.network“ įkūrėja, networking’o įgūdžių mentorė ir Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė. Šis fondas teikia finansinę paramą mokslininkams, studentams bei entrepreneriams, siekiantiems grįžti į Lietuvą ir kurti jos ateitį.
Prieš prisidėdama prie šio fondo vystymo, šešerius metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautiniam lietuvių profesionalų tinklui visame pasaulyje. Būtent čia atsiskleidė jos gyvenimo pašaukimas – jungti žmones ir kurti tvarias bendruomenes.
Prieš sugrįždama į Lietuvą, trejus metus praleido Azijoje, kur dirbo Azijos-Europos fonde Singapūre viešųjų ryšių srityje bei tarptautinio Limkokwing University of Creative Technologies universiteto rinkodaros komandoje Malaizijoje.
„Luminor“ banko elektroninės prekybos skyriaus vadovas
Kaip tinklaveika padeda auginti verslą?
Tikriausiai girdėjote knygų autoriaus Tim Sanders posakį “Your network is your net worth”. Kaip ir bet kuri kita investicija, tinklaveika reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Tą patvirtina daug sėkmingų profesionalų.
Vis dėlto daugelis linkę pamiršti šį svarbų gyvenimo įgūdį, dažnai nurodydami tokius pasiteisinimus kaip „Aš esu intravertas“, „Neturiu tam laiko“, „Jaučiu nerimą kalbėdamas su nepažįstamaisiais“ arba „Jaučiu, kad čia nepriklausau“. Kai kurie Networking’ą supranta tik kaip vizitinių kortelių padalijimą ir pardavimų “pitch’ų” sakymą konferencijose. Remdamasi savo patirtimi ir įdomiausiais tarptautiniais tyrimais bei istorijomis, lektorė padeda profesionalams paneigti šį klaidingą įsitikinimą.
Kartu paskaitoje tyrinėjame:
– Kodėl solo versle verta kurti savo ryšių tinklą?
– Kodėl dažnai nesdrąsu užkalbinti nepažįstamuosius?
– Kaip įsivertinti kokį socialinį kapitalą jau turime ir ko dar trūksta?
– Kur atrasti vertingiausių kontaktų ir kaip su jais kurti ryšį?
– Kokią literatūrą verta skaityti norint tobulinti šį įgūdį?
Kotryna Stankutė – „kotryna.network“ įkūrėja, networking’o įgūdžių mentorė ir Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė. Šis fondas teikia finansinę paramą mokslininkams, studentams bei entrepreneriams, siekiantiems grįžti į Lietuvą ir kurti jos ateitį.
Prieš prisidėdama prie šio fondo vystymo, šešerius metus vadovavo Global Lithuanian Leaders – tarptautiniam lietuvių profesionalų tinklui visame pasaulyje. Būtent čia atsiskleidė jos gyvenimo pašaukimas – jungti žmones ir kurti tvarias bendruomenes.
Prieš sugrįždama į Lietuvą, trejus metus praleido Azijoje, kur dirbo Azijos-Europos fonde Singapūre viešųjų ryšių srityje bei tarptautinio Limkokwing University of Creative Technologies universiteto rinkodaros komandoje Malaizijoje.
Nuo pirmo kliento iki stabilių pajamų – svarbiausi verslo žingsniai viename kurse
Prisijunk bet kur ir bet kada, su galimybe peržiūrėti paskaitų įrašus.
Semkis praktinės patirties ir įgyk realių patarimų iš solo verslo ekspertų.
Praktinės užduotys, kurios padės čia ir dabar pritaikyti žinias savo veikloje.
Suteikiamas tiek dalyvaujantiems paskaitose tiesiogiai, tiek peržiūrėjusiems įrašus.
Asmeniniai patarimai ir įžvalgos iš verslo profesionalų viso kurso eigoje.
Užmegzk vertingus ryšius tinklaveikos (angl. networking) renginyje.
Prisijunk prie solo verslininkų, kurie jau kuria savo sėkmės istorijas.
Vestuvių planuotoja ir renginių organizatorė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį. Dažnai dalinasi ekspertinėmis įžvalgomis žiniasklaidoje švenčių organizavimo klausimais.
Dirbtinio intelekto agentūros „Why AI“ įkūrėjas, DI treneris, padedantis įmonėms praktiškai pritaikyti dirbtinio intelekto įrankius savo procesuose.
Verslininkė, holistinės medicinos propaguotoja, sveikatos, grožio ir jaunystės namų „Molecule” įkūrėja.
Prekių ženklų strategė, freelancinimą pavertusi solo verslu, o po to įkūrusi marketingo agentūrą Market Your Visions.
Įkvepianti vizionierė, antreprenerė ir „WoW University“ įkūrėja bei vadovė. Ji aktyviai prisideda prie moterų švietimo ir saviugdos skatinimo, siekdama jų profesinio augimo.
498 Eur
199 Eur
Kaina kyla spalio 28 dieną.
1 paskaitos kaina – 31 Eur
*Mokėti galima dalimis
299 €
199 €
Kaina kyla spalio 28 dieną.
1 paskaitos kaina – 31 Eur
*Mokėti galima dalimis
Turi abejonių ar klausimų dėl kurso – rašyk mums el. paštu [email protected]
Women of Wonder University – smalsių ateities moterų bendruomenė, skatinanti mokytis, kurti ir drąsiai įgalinti savo potencialą.